2422/​44

Rokoko spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, dekoreret med frugter, blomster og bladværk i farver, facetslebet spejlfelt. 18. årh. H. 80. B. 38.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Spejlfelt med misfarvinger.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

12 bud

85176 3.200 DKK
808896 (Autobud) 3.000 DKK
85176 2.900 DKK
808896 (Autobud) 2.800 DKK
85176 2.700 DKK
808896 (Autobud) 2.600 DKK
35040 2.500 DKK
808896 (Autobud) 2.400 DKK
35040 2.300 DKK
808896 (Autobud) 2.200 DKK
35040 2.100 DKK
808896 2.000 DKK