2422/44
Rokoko spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, dekoreret med frugter, blomster og bladværk i farver, facetslebet spejlfelt. 18. årh. H. 80. B. 38.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Spejlfelt med misfarvinger.
Vurdering
Hammerslag
12 bud
85176 | ||
808896 (Autobud) | ||
85176 | ||
808896 (Autobud) | ||
85176 | ||
808896 (Autobud) | ||
35040 | ||
808896 (Autobud) | ||
35040 | ||
808896 (Autobud) | ||
35040 | ||
808896 |