2040/718
Dansk design
“Eton”. 3½ personers sofa med ben af bejdset træ, betrukket med stribet savak. Udført hos Skipper Furniture. L. 216.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|