TEKNISK UHELD. Salg af emner er midlertidigt suspenderet. Hammerslag genoptages fra kl. 22:23
2437/​287

Et par tyske saltkar af sølv. Pseudo Hanau-mærker for Wolf & Knell, Hanau, 19. årh.s slutning Vægt ca. 120 g. H. 4,5. L. 9. (2)

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Anløbne mærker. Enkelte ben let skæve.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?