I. L. Jensen (f. København 1800, d. sst. 1856)
Roser, franske anemoner og nyudsprungne bøgegrene i en vase på et bord. Sign. I. L. Jensen. Olie på træ. 38×28.
NB! Oil on panel.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 1. december 2020