2008/637
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Komposition. Sign. Corneille 71, 72/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 65×50.
Original stand med let gulnet papir.e Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 18. februar 2020
Vurdering
Hammerslag