2023/170
Carl Bøgh (f. København 1827, d. sst. 1893)
Landskab med hjortevildt. Sign. Carl Bøgh 1881. Olie på lærred. 27×32,5.
Retoucheringer. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag