2426/​666

Ejler Bille (f. Odder 1910, d. Ørby 2004)

Uden titel. Tre kompositioner. Sign. Ejler Bille, 93, 66/200. Litografier i farver. Lysmål 17×14. (3)

Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.600 DKK

13 bud

59405 1.600 DKK
949899 1.550 DKK
891376 (Autobud) 1.500 DKK
949899 1.450 DKK
891376 (Autobud) 1.400 DKK
949899 1.350 DKK
891376 (Autobud) 1.300 DKK
949899 1.250 DKK
891376 (Autobud) 1.200 DKK
949899 1.150 DKK
891376 (Autobud) 1.100 DKK
949899 1.050 DKK
891376 1.000 DKK