1917/891
Tre pendler med hvid akrylskærm over fatningshus og skærm af blå keramik. Udført hos Kähler. H. 30. Diam. 15. H. 40. Diam. 18. (3)
Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 23. april 2019
Vurdering
Hammerslag