12103/256
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)
To udstillingsplakater. Usign. Offsettryk i farver. 100×70. Uindrammet. (2)
Lidt slitage i kanterne.
Fra
Direkte
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Dette emne er udgået