12103/​256

Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)

To udstillingsplakater. Usign. Offsettryk i farver. 100×70. Uindrammet. (2)

Lidt slitage i kanterne.

Fra Direkte

Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021

Vur­dering

1.200 DKK

Dette emne er udgået