12015/​46

Hans Oldau Krull (f. Svendborg 1952)

“Leda & Svanen”. Sign. H. O Krull 88. Olie på pap. 225×135. Løs ramme medfølger.

Kunst, antikviteter & design, 9. april 2020

Vur­dering

5.000–6.000 DKK

Hammerslag

3.600 DKK

3.600 DKK
3.400 DKK
(Autobud) 3.200 DKK
3.200 DKK
3.000 DKK