2441/715
Jeppe Vontillius (f. Frederiksberg 1915, d. Fredensborg 1994)
“Landskab”. Sign. IV. Olie på lærred. 28×34.
Behov for let overfladerensning. Enkelte mindre afskalninger.
Vurdering
331493 (Autobud) | ||
903315 | ||
331493 |