1247/112
Hollandsk maler, ca. 1800
Opstilling med blomster og druer på et bord. Usigneret. Olie på lærred. 60×51.
Mindre krakeleringer. Mindre aldersslitage. Flere reparationer/lapper på bagsiden.
Ældre malerier og antikviteter, 19. november 2012
Vurdering
Hammerslag