2435/​748

Dansk snedkermester

Bord af eg, massiv top. Front med to skuffer. Greb af palisander. Sortmalede “sko”. H. 74. L. 84. B. 59.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak. Nogle tørrevner.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?