2440/879
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967)
“Koglen”. Pendel med lameller af kobber. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 60.
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
12 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1167175 (Autobud) | ||
908716 | ||
1167175 (Autobud) | ||
908716 | ||
1167175 (Autobud) | ||
908716 | ||
1167175 (Autobud) | ||
908716 | ||
1167175 | ||
864665 | ||
1061942 | ||
900971 |