Foto endnu ikke klar
2003/117
Tre figurer af udskåret patineret træ i form af fugle. Senufo stil. H. 64–89 cm. (3)
Proveniens: Prins Henriks samling del II, 2. december 2019
Ældre malerier, møbler og varia, 13. januar 2020
Vurdering
Hammerslag