2131/​611

Niels Erik Skovballe

“Noget keramik”. Sign. monogram, 2018. Olie på plade. 28,5×34.

Udstillet: “I Kunstens Bjørnetjeneste”, Johannes Larsen Museet, februar. - maj 2020.

Moderne kunst og design, 3. august 2021

Vur­dering

8.000–10.000 kr

Hammerslag