2125/​9165

Svensk kommode af bemalet træ, plade af imiteret sten, front med fire skuffer. Gustaviansk form, 20. årh. og senere. H. 89. B. 86. D. 48.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

Selected - Udvalgte antikviteter og dekorative objekter, 21. juni 2021

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag