12141/​152

Ubekendt maler, 20. årh.s begyndelse

Portræt af kvinde. Usign. Olie på pap. 37×32.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag