12038/17
Tabriz tæppe, Persien. Medaljondesign. 21. årh. 300×200.
Den blå bort/kant er lysere i den ene ende, end i den anden.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag