12038/​17

Tabriz tæppe, Persien. Medaljondesign. 21. årh. 300×200.

Den blå bort/kant er lysere i den ene ende, end i den anden.

Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag