2144/124
Ubekendt maler, 19. årh.
Parti med to heste ved en vogn. Sign. D? Olie på malepap. 13×22,5.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag