2426/​723

Thomas Kluge (f. Glostrup 1969)

Opstilling, 1994. Sign. Kluge 1994; sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 23×31.

Original stand.

Vur­dering

25.000–30.000 DKK

Hammerslag

32.000 DKK

18 bud

13179 (Autobud) 32.000 DKK
205997 32.000 DKK
13179 30.000 DKK
205997 29.000 DKK
875269 28.000 DKK
205997 27.000 DKK
875269 26.000 DKK
205997 25.000 DKK
875269 24.000 DKK
205997 23.000 DKK
875269 22.000 DKK
205997 21.000 DKK
875269 20.000 DKK
915925 19.500 DKK
875269 19.000 DKK
915925 18.500 DKK
912592 18.000 DKK
990990 17.500 DKK