2426/723
Thomas Kluge (f. Glostrup 1969)
Opstilling, 1994. Sign. Kluge 1994; sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 23×31.
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
18 bud
13179 (Autobud) | ||
205997 | ||
13179 | ||
205997 | ||
875269 | ||
205997 | ||
875269 | ||
205997 | ||
875269 | ||
205997 | ||
875269 | ||
205997 | ||
875269 | ||
915925 | ||
875269 | ||
915925 | ||
912592 | ||
990990 |