2435/730
Max Sauze (f. Alger 1933)
“Cassiopeia”. Geometrisk pendel af messing. Udført og mærket hos Eki Lux. H./L./B. 75 ekskl. ophæng.
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering