2435/​730

Max Sauze (f. Alger 1933)

“Cassiopeia”. Geometrisk pendel af messing. Udført og mærket hos Eki Lux. H./L./B. 75 ekskl. ophæng.

Stand

Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Eftersyn
I Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?