2427/​75

Buste af bronze. Sign. N.H. 01. Berlin. Bronzestøberstemplet Guss. Martin u. Piltzing Berlin. H. 43 cm.

Aldersrelaterede spor.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

4.200 DKK

120279 (Autobud) 4.200 DKK
99716 4.000 DKK
120279 (Autobud) 3.800 DKK
99716 3.600 DKK
120279 3.400 DKK
99716 3.200 DKK
120279 3.000 DKK