2031/664
Ubekendt fransk kunstner, 20 årh.
Siddende model. Usign. Tusch på papir. Bladstørrelse 31×20.
Papiret er gulnet. Mindre folder i papiret. Mindre skader på ramme. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
43 bud