2203/644
Gunnar Aagaard Andersen (f. Ordrup 1919, d. Munkerup 1982)
Komposition. Sign. og nummereret, 197/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 65×47. Uindrammet.
Original stand. Sammenrullet og pakket i rør.
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
12 bud