1746/63
Empire spejl i ramme af mahogni, indlagt med intarsia. Ca. 1820. 152. B. 57.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier og møbler, 13. november 2017
Vurdering
Hammerslag