1850/35
Fransk maler, 19. årh.
Park med galant sceneri. Usigneret. Olie på lærred. 97×145.
Lærredet er dubleret. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 10. december 2018
Vurdering
Hammerslag