1332/4886
Samoa. 1900. 5 Mark, blåsort/rød. Stemplet. Sign. Bothe BPP. Michel EURO 600 [ 19 ] [ ⊙ ]
Frimærker, 11. august 2013
Vurdering
Hammerslag
Frimærker, 11. august 2013