1332/​4886

Samoa. 1900. 5 Mark, blåsort/rød. Stemplet. Sign. Bothe BPP. Michel EURO 600 [ 19 ] [  ]

Frimærker, 11. august 2013

Vur­dering

750 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK