318/8
Marcus Grip
“Globe”. Biopejs af sort stål med granitplade. Udført hos Vauni, Sverige. H. 63.
Proveniens: Sælges på begæring af Statsadvokaten for Særlig Økonomisk og International Kriminalitet.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 12. december 2016
Vurdering
Hammerslag
24 bud