2124/​7528

Allan Otte (f. Aars 1978)

Komposition, 2001. Sign. på bagsiden samt årstal. Olie på papir monteret på plade. 107×150. Uindrammet.

Større afslag langs kanterne. Mindre håndteringsmærker.

Samtidskunst, 15. juni 2021

Vur­dering

15.000 DKK

Hammerslag

10.500 DKK