1709/​1604

Et par kinesiske paneler af rødmalet og forgyldt træ, udskåret med figurer og arkitektur. 19.-20. årh. H. 95. B. 49. (2)

Afkortede. Revner i træet. Den ene med afslag ved nederste kant.

Varia, 2. marts 2017

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag