2004/258
Wilesco dampmaskine D141 i æske samt 21 dele diverse værktøj mærket Tekno, Wilesco og Langes Legetøj.
Dampmaskine fremstår med alders- og brugsslitage. Værktøj med mangler og skader.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud