1948/495
Rektangulært fransk spejl i ramme af udskåret og forgyldt træ. Régenceform, ca. 1930. H. 105. B. 77.
Spejlglas i venstre side skåret. Manglende spejlglas nederst. Alle spejlglas noget anløbne.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019
Vurdering
Hammerslag
19 bud