12040/​116

Jean-Paul Riopelle: Derrier le Miroir No. 218. Mars 1976 & Riopelle ficelles et autres jeux. Musee d'Art Moderne de La Ville de Paris 1972. Begge med litografiske omslag og bilag. 32×23 og 38×28. (2)

DLM med brugsspor på omslag - vandskjold, folder og let snavs.

Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

300 DKK

300 DKK