12031/​197

Pakistansk tæppe med gentagelsesmønster i form af herati design. 21. årh. 200×200.

Sælger oplyser

Måske en lille smule falmet, ellers ingen fejl. Ingen løse tråde eller pletter

Vur­dering

2.000–3.000 kr.

Hammerslag

1.050 kr.

1.050 kr.
1.000 kr.