12031/197
Pakistansk tæppe med gentagelsesmønster i form af herati design. 21. årh. 200×200.
Måske en lille smule falmet, ellers ingen fejl. Ingen løse tråde eller pletter
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag