1512/1748
To franske kaminure af forgyldt metal, støbt med figurer, blomster og bladværk. 19. årh. H. 31 og 34,5. (2)
Penduler medfølger. Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Cello med brud.
Varia, 19. marts 2015
Vurdering
Hammerslag