2442/959
Dansk design
Standerlampe af jern, sortlakeret metal og messing med skærme af rød og lys akryl. 1940'erne. H. 165.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
4 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1167346 | ||
936267 (Autobud) | ||
1167346 | ||
936267 |