12104/44
Pablo Picasso (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
XXIV e Festival D’Avignon Picasso aeuvres de 1969–1970. Tryksign. Henri Deschamps Lith. Litografisk plakat i farver. Trykt hos Mourlot, Paris. 78×52,5. Uindrammet.
Let slitage.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud