2413/1157
Kamebroche af 18 kt. guld prydet med udskåret kame i form af kvinde. B. 5 cm. L. 4,7 cm. Ca. 19. årh.
Æske medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 27. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
28 bud