2441/​9015

Et par italienske lampetspejle af slebet glas, 18. årh. senere lysarme af forgyldt bronze, 19. årh. H. 55 cm. (2)

Proveniens: Samling efter den norske skibsreder Ragnar Moltzau senior.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

I Lyngby
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?