2450/901
Nordlux
“Venø”. Sæt på fire udendørs væglamper af patineret kobber. Indvendig skærm af glas. Udført hos Nordlux. (4)
Almindelig brugsslitage, herunder ridser, mærker og ir.
Vurdering
803324 |