2032/624
Eydun av Reyni (f. Tórshavn 1951)
Udsigt mod Nolsoy, 2010. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 75×90.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud