2138/585
Peter Martensen (f. Odense 1953)
Tre kompositioner. Alle sign., daterede og nummerede, P. Martensen 2003, hhv. 112/120 og 65/120. Litografier. Lysmål 16×16. (3)
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud