2424/1190
Fire koralarmbånd af 8 kt. og 18 kt. guld prydet med udskåret og poleret koral. Vægt ca. 21,5 g. L. 12,5–17 cm. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Én lås udskiftet med doublé.
Smykker og Fashion, 12. juni 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud