1927/1663
Tre par franske lysestager af messing, kobber, træ og marmor alle med tre lysarme. Ca. 1900. H. 30–54 cm. (6)
Mangler. buler, ridser og mærker. Løse led.
Varia, 4. juli 2019
Vurdering
Hammerslag
17 bud