2132/​292

Model af træ i form af tremastet skib, bygget med rigning. 20. årh. H. 103 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

4.000 DKK

4.000 DKK