1332/1516
Champagnekøler af sølv, svungen og skævknækket korpus, i siderne hanke. Tyskland 20. årh. Vægt ca. 1995 gr. H. 24.
Mindre ridser og mærker.
Varia, 8. august 2013
Vurdering
Hammerslag