1920/1589
Tysk lågpokal og vinglas slebet med blomster, balusterformede stammer. 18. årh. H. 17,5 og 29 cm. (2)
Almindelig brugsslitage. Lågknop repareret. Stilk repareret på pokal.
Varia, 16. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
13 bud